Podmínky při návštěvě klubíku platné od 3.1.2022

03.01.2022 14:46

Opatření :

Do klubíku choďte nejdříve 15 minut před začátkem lekce. Nevstupujte do šatny pokud tam bude ještě někdo z předešlé skupiny. Vstup s ochranou dýchacích cest. V šatně je nachystaná dezinfekce, prosím o dezinfekci rukou po příchodu do šatny.

Jelikož se setkáváme v každé skupince v neměnné sestavě a není nás více jak 20 tak by pro nás mohla platit toto :

Mateřská centra a DDM - pravidla a doporučení

Pokud nebude splněna jedna z uvedených podmínek (očkování, prodělání onemocnění, test - mladší 18 let), může být přítomno max. 20 osob. Podmínky bezinfekčnosti musí prokazovat osoby starší 12ti let.

Pro účastníky pravidelných aktivit v neměnném kolektivu platí, že není potřeba se prokazovat negativním testem na koronavirus ani jinou skutečností v rámci O-N-(T), avšak i pro tyto osoby platí povinnost evidence.

Pro Váš klid je možné si udělat na místě antigení test.

Takže jste všichni vítáni :)