Zahájení provozu po karanténě

12.05.2020 08:22
Dobrý den,

opětovné otevření klubíku je plánované od 25.května.
Skupinky budou ve sníženém počtu 7 dětí, zatím zůstávají ve stejný čas jak jste zvyklé.
Utvořila jsem skupinky ze zájemců co se již nahlásili, v některých skupinkách je ještě místo, tak kdo má zájem neváhejte se mi ozvat. Do konce června do vytvořené skupinky nebude mít možnost vstoupit nikdo nový.  Pokud bude zájem větší než kapacita skupinek, budu přidávat skupinky (minimální počet pro novou skupinku bude 5 zájemců) Proto prosím hlašte se jen vy, kdo máte opravdu zájem chodit pravidelně. Rezervace do konce června Vám udělám já, na Vás bude případné odhlašování. Kredit je možné si dobít převodem. Rezervační systém Vám vygeneruje platební údaje.

Kdo bude mít zájem o dopolední hlídání pondělky a středy napište email nebo sms.

Opatření :
Do klubíku choďte nejdříve 15 minut před začátkem lekce. Nevstupujte do šatny pokud tam bude ještě někdo z předešlé skupiny. V šatně bude nachystaná dezinfekce, prosím o dezinfekci rukou po příchodu do šatny. Bude omezený počet pomůcek a hraček. Vzhledem k pravidelné dezinfekci před zahájením další skupinky. Čaj bude jako obvykle nachystán, ale nebude možnost použít klubíkové hrnečky ( doporučuji vlastní láhev ) Děti roušky nebudou muset mít, rodiče ano.

Odpolední výtvarný kroužek
pokračujeme od 27.5 - 1.7 každou středu odpoledne v 15.30 hod a v 17.00 hod

Tady děti roušky budou muset mít po dobu kolektivní práce, u stolečků si je budou moci sundat.

V každé skupince jsou dvě místa volná pokud by měl někdo zájem. Cena lekce 130,-

Děkuji
 za podporu, kterou od Vás v tuto nelehkou dobu mám, jak v rámci odezvy na videa Hrátky z pokojíčku, tak fotečky vašich ratolestí, vašich výtvorů  i povzbuzujících zpráv, emailů a telefonátů.

S přáním krásného dne se loučí a těší se na Vás

Rita Malášková a Jája